Skip to main content

Komfort jazdy
w każdym terenie

RESEA S EDITION +

RESEA S EDITION +

Model RESEA S Edition +, to jeden z nielicznych wśród modeli wózków dostępnych na rynku, którym komfortowo przejedziemy w każdym terenie a jednocześnie zachowuje minimalne rozmiary po złożeniu.

Pierwszy rzut oka –  to co widzimy to różne warianty kolorystyczne wykończone delikatnymi a jakże eleganckimi zdobieniami.  Pikowane przeszycia na wegańskiej skórze dodają luksusowego designu. Całość wykończona biżuteryjnymi akcentami a to wszystko na jakże zgrabnym wózku.

 • Składanie i rozkładanie wózka jedną ręką
 • Memory button – wypinanie gondoli jedną reką
 • Gondola składana zaledwie 2 ruchami.
 • Siedzisko spacerowe odwracalne w obu kierunkach
 • Składany z siedziskiem spacerowym
 • Wygodny uchwyt do przenoszenia, wykonany z pikowanej wegańskiej skóry
 • Materac PREMIUM Träumeland z systemem CIRC AIR®
 • Dodatkowe okienko wentylacyjne w gondoli
 • Wysokiej jakości pompowane koła
 • Rama w kolorze czarnego chromu w wysokim połysku
 • Regulowane przedłużane budki XXL zarówno w gondoli
  jak i spacerówce.

Wymiary (dł. x szer. x wys.) 85/98,5 x 58 x 122 cm
Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) 62,5 x 58 x 29,5 cm
Wymiar gondoli (dł. x szer. x wys.) 90 x 38 x 23 cm
Długość siedziska w spacerówce 89 x 30 cm
Wysokość oparcia w spacerówce 51 cm
Waga wózka z gondolą 11,8 kg
Waga wózka z siedziskiem spacerowym 11,8 kg
Maksymalna waga dziecka (w siedzisku spacerowym) 22 kg
Zakres regulacji rączki 91,5 – 106 cm

ZALETY RESEA S EDITION +

Pozwala na wypięcie tej lekkiej gondoli przy wykorzystaniu  jednej ręki. Dzięki zastosowaniu przycisków z pamięcią, które są składnikiem systemu EASY GOIN – możesz wypiąć gondolę i złożyć wózek jednocześnie trzymając pociechę na rękach.

Dzięki praktycznemu, wygodnemu, obszytemu wegańską skórą uchwytowi w gondoli  można ją wygodnie zdjąć z adapterów a następnie ponownie wygodnie ją założyć.

Pompowane koła to kolosalna różnica względem tak popularnych dzisiaj różnych kół bezobsługowych zwanych również żelowymi, piankowymi czy też gumowymi. Koła pompowane zapewniają niesamowity komfort w jeździe po różnych nawierzchniach, dostosowując się do każdego podłoża.

Jechaliście kiedyś wózkiem z zakupami po parkingu dyskontu? Wpada w drgania które są mocno odczuwalne na rączce takiego wózka. Podobna sytuacja dotyczy wózków dziecięcych na kołach bezobsługowych ponieważ nierówności pomiędzy kostkami są za małym bodźcem do uruchomienia samej amortyzacji. Koło pompowane na takiej nawierzchni pracuje wytrącając te drgania dzięki czemu  każdy spacer będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Zdrowy materacyk w modelu RESEA S EDITION+ to również odpowiednie wypełnienie. Z myślą o komforcie, wypełnienie materaca wykonane zostało z elastycznej zimnej pianki o optymalnym stopniu twardości dla zdrowego rozwoju kręgosłupa dziecka.

Materac wykonany jest z materiałów antyalergicznych oraz wyposażony w zdejmowany pokrowiec. Pokrowiec  ten stworzony został z naturalnego włókna Tencel, które zapobiega poceniu się i zapewnia suchy klimat snu.  Pokrowiec pełni podwójną rolę w wózku. Chroni materac przed skutkami zanieczyszczeń, ulanego mleka czy awarii pieluszki a także pozwala na zachowanie higienicznego środowiska, w którym rozwój drobnoustrojów nie będzie możliwy.

Niezależne instytuty badawcze takie jak OEKO-TEX® oraz FKT potwierdzają wysoką jakość a więc to, co my wiemy od dawna: na materacu firmy Träumeland śpi się najlepiej!

Materac jest częścią systemu CIRC AIR ®, który pomaga poprawić cyrkulację powietrza wewnątrz gondoli.

MOON RESEA EDITION + występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Wykończony jest delikatnymi a jakże eleganckimi zdobieniami.  Pikowane przeszycia na wegańskiej skórze dodają luksusowego designu. Całość wykończona biżuteryjnymi akcentami a to wszystko na jakże zgrabnym wózku.

Twoje dziecko widzi wszystko, co dzieje się na świecie i ma zoptymalizowaną cyrkulację powietrza.

Aby wózek idealnie pasował do Twojego stylu, możesz wybierać wózek odpowiedni dla Ciebie spośród ekskluzywnych kolorów EDITION.

Pikowane przeszycia na wegańskiej skórze dodają luksusowego designu.

KOMFORTOWY UCHWYT W GONDOLI

Dzięki praktycznemu, wygodnemu, obszytemu wegańską skórą uchwytowi w gondoli można ją wygodnie zdjąć z adapterów a następnie ponownie wygodnie ją założyć.

MEMORY BUTTON - PRZYCISKI Z PAMIĘCIĄ

Pozwalają na wypięcie tej lekkiej gondoli przy wykorzystaniu jednej ręki. Dzięki zastosowaniu przycisków z pamięcią, które są składnikiem systemu EASY GOIN – możesz wypiąć gondolę i złożyć wózek jednocześnie trzymając pociechę na rękach.

MATERAC PREMIUM
I DOSKONAŁA WENTYLACJA

Zdrowy materacyk w modelu RESEA S EDITION+ to również odpowiednie wypełnienie. Z myślą o komforcie, wypełnienie materaca wykonane zostało z elastycznej zimnej pianki o optymalnym stopniu twardości dla zdrowego rozwoju kręgosłupa dziecka. Materac wykonany jest z materiałów antyalergicznych oraz wyposażony w zdejmowany pokrowiec. Pokrowiec  ten stworzony został z naturalnego włókna Tencel, które zapobiega poceniu się i zapewnia suchy klimat snu.  Pokrowiec pełni podwójną rolę w wózku. Chroni materac przed skutkami zanieczyszczeń, ulanego mleka czy awarii pieluszki a także pozwala na zachowanie higienicznego środowiska, w którym rozwój drobnoustrojów nie będzie możliwy.

Niezależne instytuty badawcze takie jak OEKO-TEX® oraz FKT potwierdzają wysoką jakość a więc to, co my wiemy od dawna: na materacu firmy Träumeland śpi się najlepiej!

Materac jest częścią systemu CIRC AIR ®, który pomaga poprawić cyrkulację powietrza wewnątrz gondoli.

IDEALNE TERENOWE KOŁA POMPOWANE

Pompowane koła to kolosalna różnica względem tak popularnych dzisiaj różnych kół bezobsługowych zwanych również żelowymi, piankowymi czy też gumowymi. Koła pompowane zapewniają niesamowity komfort w jeździe po różnych nawierzchniach, dostosowując się do każdego podłoża.

Jechaliście kiedyś wózkiem z zakupami po parkingu dyskontu? Wpada w drgania które są mocno odczuwalne na rączce takiego wózka. Podobna sytuacja dotyczy wózków dziecięcych na kołach bezobsługowych ponieważ nierówności pomiędzy kostkami są za małym bodźcem do uruchomienia samej amortyzacji. Koło pompowane na takiej nawierzchni pracuje wytrącając te drgania dzięki czemu  każdy spacer będzie jeszcze bardziej komfortowy.

ZŁÓŻ GO - JEDNĄ RĘKĄ!

Jako rodzic zasługujesz na najlepsze udogodnienia, zwłaszcza będąc poza domem. Wszędzie, gdzie się znajdziesz będziesz potrzebować łatwych rozwiązań. W przypadku wózka ReSea S Special Edition + masz do dyspozycji mechanizm składania tylko jedną ręką. Ponadto, w wersji spacerowej możesz złożyć wózek w całości wraz z siedziskiem, niezależnie od kierunku jego wpięcia… i to tylko w kilka sekund.

SIEDZISKO SPACEROWE O WIELU MOŻLIWOŚCIACH

ReSea S Special Edition + w wersji spacerowej daje ci wiele możliwości użytkowania, adekwatnie do potrzeb dziecka. Możesz z łatwością przepiąć siedzisko przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Sportowe siedzisko tego modelu należy do jednych z najdłuższych w ofercie niemieckiej marki. Dzięki temu doskonale sprawdza się podczas drzemki, nawet u czterolatka! Wysokość siedziska na stelażu umożliwia dostawienie wózka do większości typów stołów i blatów. Z ReSea S Special Edition + możecie odwiedzać restauracje i spożywać posiłek przy jednym stole!

DESIGN, MATERIAŁY, STYLOWE WYKOŃCZENIA

Marka MOON oferuje ci najwyższą jakość materiałów zastosowanych w wózku ReSea S Special Edition +, dzięki czemu jest doskonały w użytkowaniu mimo wielu prób na jakie jest wystawiony podczas codziennych spacerów.

Zastosowane tkaniny są bardzo praktyczne, a dzięki pikowanej strukturze – odporne na deszcz oraz zabrudzenia. Wersja Special Edition wyróżnia się stylowym połączeniem chromowanych stelaży o wysokim połysku oraz tkanin. Całość wzbogacono o eleganckie pikowane przeszycia skórzanych elementów. Pikowane przeszycia na wegańskiej skórze dodają luksusowego designu.

DODATKOWE FUNKCJE WÓZKA MOON RESEA S EDITION +

 • Budka ochronna XXL z filtrem UV 50+ oraz panelem wentylacyjnym,
 • Komfortowe siedzisko spacerowe z oddychających tkanin,
 • Ergonomiczna pozycja w siedzisku spacerowym,
 • Nowoczesny design,
 • Panel z siateczki w gondoli – wygodna obserwacja oraz wentylacja,
 • Pojemny kosz z łatwym dostępem,
 • Ekskluzywna chromowana rama o wysokim połysku,
 • Wygodny hamulec nożny.

DANE TECHNICZNE WÓZKA:

 • Waga z gondolą Edition: 12,5 kg,
 • Waga z siedziskiem spacerowym: 12,2 kg,
 • Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer.): 95 x 57 x 105 cm,
 • Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): 70 x 57 x 28 cm,
 • Wymiary gondoli (dł. x szer. x wys.): 83 x 40,5 x 23 cm,
 • Całkowita długość powierzchni siedziska (na płasko): 87 cm,
 • Wysokość oparcia: 53 cm,
 • Maksymalny udźwig siedziska: 22 kg,
 • Zakres regulacji rączki (od ziemi): 91-105 cm.