Skip to main content

Circ Air

ZDROWY SEN TWOJEGO MALUSZKA

Gondola dzięki swoim udogodnieniom zapewnia maksymalnie komfortowe użytkowanie wózka przez nasze dziecko już od narodzin.

Przedłużana budka oraz otwory wentylacyjne zapewnią pełną ochronę niezależnie od pogody.

W środku gondoli czeka na Twoje maleństwo materac wykonany przy współpracy z firma Traumeland, która od lat przygotowuje najwyższej klasy materace docenione przez rodziny w całej Europie.

Zdrowy materacyk w modelu RESEA S EDITION+ to również odpowiednie wypełnienie. Z myślą o komforcie, wypełnienie materaca wykonane zostało z elastycznej zimnej pianki o optymalnym stopniu twardości dla zdrowego rozwoju kręgosłupa dziecka.

Materac wykonany jest z materiałów antyalergicznych oraz wyposażony w zdejmowany pokrowiec. Pokrowiec ten stworzony został z naturalnego włókna Tencel, które zapobiega poceniu się i zapewnia suchy klimat snu. Pokrowiec pełni podwójną rolę w wózku. Chroni materac przed skutkami zanieczyszczeń, ulanego mleka czy awarii pieluszki a także pozwala na zachowanie higienicznego środowiska, w którym rozwój drobnoustrojów nie będzie możliwy.

Zarówno Materac i gondola są składnikami systemu wentylacji CircAir, który zapewnia komfort termiczny i odpowiednią cyrkulację powietrza dla Twojego dziecka. Połączenie przepuszczającego powietrze pokrycia materacyka oraz systemu wentylacyjnego w jego wnętrzu sprawia, że dziecko może swobodnie oddychać. Kanaliki umożliwiają dostęp powietrza wewnątrz gondoli oraz dostarczają powietrze oddychającym materiałom w pokryciu dzięki temu system CircAir może swobodnie cyrkulować powietrze wewnątrz wózka. Wydychany przez dziecko CO2 jest transportowany na zewnątrz, minimalizując ryzyko przegrzania. Jako że dzieci nie mogą w pełni regulować własnej temperatury ciała, system CIRCAIR zapewnia, że ani zimne powietrze ani przeciąg nie dostaną się do wnętrza gondoli. Dzięki temu CIRC AIR chroni nie tylko przed przegrzaniem, ale także przed hipotermią.
Niezależne instytuty badawcze takie jak OEKO-TEX® oraz FKT potwierdzają wysoką jakość oraz to, co wiemy od dawna: Na materacu firmy Träumeland śpi się najlepiej!

ALL GOOD REASONS FOR THE BEST SLEEP OF YOUR BABY HERE AT A GLANCE

The breathable PREMIUM mattress from Träumeland with offset perforated ventilation channels in the bottom of the tub ensures ideal oxygen circulation.

The CIRC AIR® system ensures that accumulated heat is removed while drafts are avoided.