Skip to main content

Dostawa i płatność

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 500 zł

DOSTAWA GRATIS


KURIER DPD

17,99 zł Płatność przelewem, iMoje lub PayU

Opis dostępnych form płatności

Przelew

forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym BABYLAND.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.


Dane do przelewu

Rachunek w PLN
P.H.U.P VIKI ZBIGNIEW PŁOTKOWSKI
ul. Roosevelta 54, 41-800 Zabrze
ING Bank Śląski SA
40 1050 1298 1000 0090 3177 3402

Szybki przelew internetowy iMoje:
forma płatności elektronicznej obsługiwana przez ING Bank Śląski SA. W iMoje dostępne są wszystkie najpopularniejsze metody płatności, by klienci mogli płacić tak jak im wygodnie: BLIK, natychmiastowe przelewy, karty płatnicze.

- E-przelew (iMoje) – po wybraniu tej opcji płatności, będziesz mógł zlecić przelew bezpośrednio z Twojego banku. Po pomyślnej realizacji płatności zamówienie zostanie sfinalizowane.
- Blik (iMoje) – przepisz kod Blik z aplikacji swojego banku i kliknij zapłać. Następnie potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku.
- Płatność kartą (iMoje) – po podaniu danych karty płatniczej, przepisz kod weryfikacyjny CVC w celu dodatkowej ochrony.